خانه سفارش دانلود تجهیزات تماس با ما درباره ما
ORDER
download
contactus

مجتمع چاپ مینیاتور در سال 1389 تأسیس و در همان سال فعالیت خود را آغاز نمود. مدیران این مجموعه با 19 سال سابقه در زمینه ی چاپ و با سرمایه گذاری و خرید ماشیـن آلات به روز و پیشرفته از جمله ماشین چـــاپ speed master-cd74-4lxf و ماشیــن4 رنــگ هــمزمانpm74 و ماشین چاپ 4 رنگ sm52 که نه تنها در استان بلکه در ایران بی نظیر میباشند، به کــارخانجات، ادارات، کانون های تبلیغاتی و طراحان گرافیک خدمات رسانی می نماید.

این مجتمع نه تنها در زمینه چاپ بلکه در زمینه ی خدمات پیش از چاپ و پس از چـاپ پیــشتاز بوده و با خرید و راه اندازی دستگاه لیتوگرافی سوپر استر هایـــدلبرگ، سلـفون کــش حرارتی پایـــونر8000، یووی ساکـــورایی، چسب گرم 5 خانه مولر مارتینی، ماشین ورق تا کنی، مجله زن تمام اتوماتیک، ماشین برش polar و امباس و...با سرعت و کیفیت بالا گامی موثر در جــهت بــی نیازی استان از پایتخت و دیگر استان های مجاور نموده است .

این مجتمع با امکانات مدرن فوق، توانایی چاپ روزانه کتاب، مجلات، نشریه و همچنین تـــحویل ساعتی پوستر، تراکت و...را دارا میباشد و به همین دلیل به عنوان یک چاپخانه با کیفیـت و پر سرعت شناخته شده است .

رسیدن و ماندگار ماندن در پله های اوج، کیفیت، دقت، سـرعت و رضــایت مشتـــریـان گـرامی همواره برنامه ی اصلی مجتمع چاپ مینیاتور میباشد، و همچنان در جهت تکمیل و به روز نمودن امکانات و ماشین آلات چاپ و پس از چاپ در استان پر افتخارمان تلاش خـواهیم کرد و به امید خدا خبرهای جدیدی در سال 95 برای شما عزیزان خواهیم داشت .